Etiket arşivleri: Traverten

Türk Malı Mermer Çeşitleri

 

Sanatsal Mermerler

Sanatsal Mermerler

Yerli ocaklardan çıkan Türk malı mermer çeşitşeri. Mermerler genelde iç ve dış dekorasyonlarda yıllardan beri en çok kullanılan ürünlerdir.
Yeni açılan mermer ocaklarının bizlere sunduğu geniş renk çeşitleri sayesinde günümüzün ünlü mimar vede tasarımcıları mermeri evlerde veya işyerlerinde rahatlıkla, ıslak ve kuru yüzeylerde, mutfak ve banyo zemin ve duvar kaplamalarında, mutfak banyo tezgahlarında çokda sıkça kullanmaktadır.
Mermerler gerek oluşumasının ile doğallığı gerekse granitin vede yapay çeşitlerinin soğuk yüzüylede kıyaslandığında sanatsal ve canlı güzel renk çeşitleri ile dekorasyonların en önemli unsuru olmuşlardır.

Etiket Çeşitlerimiz
Granite Alternatif.Marble,  mermer uygulama, proje uygulama, Mermer ve Traverten lavabolar, mermer granit proje uygulama,Mermer ve Doğal Taş patlatma mozaikler,  mermer, mermer proje uygulama, mermer uygulama, ony, Mermer hamam kurnaları, Eskitme Doğal Taş ,mermer doğal taş ürünleri, marble turkey , mermer ürünleri, mermer fabrikası, izmir mermer fabrikası, lüks mermer, kaliteli mermer,   Türkiye mermer ürünleri, izmir mermer ürünleri, Türk anadolu marble,   izmir marble

Etiketler:, , , , , ,